Piły tarczowe i wiertła HSS - Waldemaro

Prezentujemy profesjonalne frezy trzpieniowe o długich oraz bardzo długich krawędziach skrawających, wykonane z wysokiej jakościowej stali zapewniającej funkcjonalność, trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Narzędzia te przeznaczone są do precyzyjnej obróbki tworzyw PVC, miękkiego i twardego aluminium, a także tworzyw wielowarstwowych.

Posiadamy również piły tarczowe do PVC, aluminium i metali.

Zastosowanie do pił o psuwie ręcznym, automatycznym oraz do centr obróbczych.

Wszystkie narzędzia powstały na bazie wieloletnich testów i doświadczeń gwarantując solidne wykonanie oraz długi czas użytkowania, o czym przekonało się już szerokie grono naszych odbiorców.

Dostępne u nas produkty dedykowane są przede wszystkim dla producentów stolarki drzwiowej i okiennej.

Frezy trzpieniowe

Profesjonalne frezy trzpieniowe to narzędzia pozwalające na precyzyjną obróbkę powierzchni płaskich oraz kształtowych. Sprawdzą się w pracy z różnego rodzaju materiałami, między innymi z tworzywami PCV, wielowarstwowymi czy miękkim lub twardym aluminium. Są to narzędzia wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

Piła tarczowa

Oferowane przez nas tarcze służą do cięcia różnego rodzaju materiałów, między innymi PVC, metalu czy aluminium. Prezentujemy szeroki wybór modeli, wśród których znajdują się zarówno narzędzia przeznaczone do maszyn z posuwem ręcznym, jak i automatycznym, a także do centr obróbczych.

Wiertła HSS

Prezentujemy wiertła HSS o bardzo dobrych parametrach technicznych. Markowe wiertło do metalu umożliwia pracę w każdych warunkach, nawet przy długiej i intensywnej eksploatacji. Proponujemy modele dedykowane do pracy ze stopami stalowymi, żeliwem, aluminium, jak też o podwyższonej trwałości - w powłoce tytanowej lub kobaltowej.